This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

Playlist of BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI

x
 • BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PER NJE DASHURI

  1:40

 • x
 • BUTRINT IMERI - PËR NJË DASHURI Video Story Instagram

  35

  #BUTRINT #IMERI x #ERMAL #FEJZULLAHU - #PËR #NJË #DASHURI

 • x
 • Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu - Per Nje Dashuri

  2:39

  ???? Welcome to Albanian Lyrics????????
  Your Home For The Best Music With Lyrics!
  Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu - Per Nje Dashuri” Lyrics /
  Lyric Video brought to you by Albania Lyrics

  Connect with us on Instagram ~ 

 • Ermal Fejzullahu - Per Nje Dashuri ft. Butrint Imeri

  2:00

  Ju lutem nese pronari i kenges nuk eshte dakord me kete video te na shkruaj ne komente dhe kjo video do te fshihet menjehere

  ORIGINAL SONG:

 • x
 • Butrint Imeri & Ermal Fejzullahu - Për një dashuri

  08

 • Butrint Imeri ft. Ermal Fejzullahu - Per nje dashuri

  1:47

  Përshëndetje!!

  Ky kanal i dedikohet tërësisht këngëve më te reja shqip të kthyera në versionin e ketrave (Chipmunks).

  Nese ndonje artist ose producent ka probleme me te drejtat e autorit ne videot tona mos hezitoni te na kontaktoni ne adresen e emailit: chipmunks.shqip11@gmail.com

  Ne do te veprojme menjehere duke hequr pjeset ku i'u eshte cenuar e drejta ose duke e fshire totalisht videon!

  Shijoini dhe mos harroni të bëni SUBSCRIBE për më shumë video të tilla :)

  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  HELLO!!

  This channel is entirely dedicated to the latest Albanian songs transformed to Alvin and the Chipmunks version.

  If any artist or label has copyright issues in our videos do not hesitate to contact us at: chipmunks.shqip11@gmail.com

  We will act immediately by removing video parts or completely deleting the video!
  Enjoy and don't forget to SUBSCRIBE for more such videos :)

  Turn on the '????' to get notifications for new releases!

  #Ketrushat #Hits #Chipmunks

 • x
 • Butrint Imeri ft Ermal Fejzullahu - Për një dashuri

  2:22

  Butrint Imeri ft Ermal Fejzullahu - PËR NJË DASHURI (Remix)
  Original Song from BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU :

 • Butrint Imeri ft Ermal Fejzullahu - Per nje dashuri #ButrintImeri #Pernjedashuri #ErmalFejzullahu

  3:22

  The text

  Pse më bën të vuaj unë?
  Dhe të shkrihem për një dashuri
  Dhe t'lutem dhe t'lutem për ty
  Pse më bën me lote ne sy
  Ndonse lotët nuk i meritoj
  K'to netë të gjata si ti kaloj?

  [REF. Ermali:]
  Ti që sot je me tjetërkënd
  Dhe shumë ëmbël ti i buzëqesh
  Gjersa unë pas teje dua të...
  S'dua dua të vdes për një dashuri
  Ti që sot je me tjetërkënd
  Dhe shumë ëmbël ti i buzëqesh
  Gjersa unë pas teje dua të vdes
  Unë dua të vdes

  [Butrinti:]
  Pse të besova aq shumë
  Dhe ta fala zemrën time t'shkretë
  Që digjet, që digjet tash vetë
  Pse më bën me lotë në sy
  Ndonse lotët nuk i meritoj
  K'to netë të gjata si t’i kaloj?

  [REF. Ermali:]
  Ti që sot je me tjetërkënd
  Dhe shumë ëmbël ti i buzëqesh
  Gjersa unë pas teje dua të...
  S'dua dua të vdes për një dashuri
  Ti që sot je me tjetërkënd
  Dhe shumë ëmbël ti i buzëqesh
  Gjersa unë pas teje dua të vdes
  Unë dua të vdes

  Unë pas teje dua të vdes
  Unë dua të vdes

 • Butrint Imeri & Ermal Fejzullahu - Per nje dashuri

  41

 • x
 • Butrint Imeri - Mke rrejt

  2:40

  Stream or Download „M'KE RREJT“ by BUTRINT IMERI here ????
  ????

  Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
  Lyrics by Butrint Imeri
  Film by Supercut
  Directed by Besian Durmishi
  Video produced by: Adea Kelmendi

  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  BUTRINT IMERI on Instagram:
  96 on Instagram:

  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 • BUTRINT IMERI FT ERMAL FEJZULLAHU - PER NJE DSHURI KARAOKE

  2:40

  SUBSCRIBE

 • Ermal Fejzullahu - Per nje dashuri

  1:01

  Shpresoj me ju pelqy!
  Ndjehuni te lire te shprehni mendimin tuaj :)

  Instagram: @gentisheholli

 • Fifi Per nje Dashuri Live

  18

  Ermal Fejzullahu Butrin Imeri Fifi

  Per nje Dashuri

 • Kida - Paranoia

  27

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja #edheti
  Majk - Syte mu kane qorru
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take me out albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • Xhek Setra

  39

 • BUTRINT IMERI - PER NJE DASHURI

  2:26

 • Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

  3:19

  Stream or Download „TELA“ by KIDA feat. ERMAL FEJZULLAHU here ????

  Produced by Koston & Badsam
  Lyrics by BimBimma
  Recorded by Royal Music Group
  Mix & Master by Johan Bejerholm
  Video by Alban Selimaj
  Published by AVD Digital

  Hair: Ermira Nebihu
  Makeup: Vesa Gashi
  Styling: Diana Qerimi

  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  KIDA on Instagram:
  Ermal Fejzullahu on Instagram:

  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ℗ & © AVD Digital & KIDA. All Rights Reserved.

 • Flori Mumajesi flet per koronavirus ????

  1:00

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja #edheti
  Majk - Syte mu kane qorru
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take me out albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • Mozzik

  54

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja #edheti
  Majk - Syte mu kane qorru
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take me out albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • Ermal fejzullahu - per nje dashuri

  56

 • x
 • Noizy - Gunz Up 2 2020

  48

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja
  .
  .
  .
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take meout albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • Kida ft Ermal Fejzullahu - Tela

  14

  Tayna
  Kushtrim Kelani
  Kenge Shpirti
  Irkenc Hyka
  Dafina Zeqiri
  Bye Bye
  Kiss Kiss
  Ledri
  Lumi B
  Butrint Imeri ft Majk - Sa Gjynah
  Subscribe for more
  Dhurata Dora Ex
  MERO - OLABILIR
  Lumi B Ledri Vula
  Dafina Zeqiri Lule Lule
  Top 10 the voice auditios
  Top 10
  Cover
  Cold Water
  Justin Bieber
  Vocals
  Tela
  Majk Malena
  Ghetto geasy
  Getoar Selimi
  Kida ft Ermal Fejzullahu
  Cover
  Zogo
  Fifi
  DANCE
  AZEt
  kmn
  mero ferrari
  Luv Luv
  Mc Kresha
  Turkish song  Butrint Imeri
  Hajt Hajt
  Kitare
  Guitar Version
  Kiara Tito
  New Song
  Follow on ig
  Dance
  Little Girl
  Albania
  France
  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer ( Piano Cover)
  Kthema Zot
  Cricket
  Remix
  Tayna Ledri Vula - Aje
  Cover page
  Albania Girl
  Beautiful
  Majk
  Flori Mumajesi
  Butrint Imeri - Ma Chèrie
  Prej teje
  Hajde Luj Qyqek
  Genci ecen vet live
  Noizy ft Altin Sulku - Ajshe
  Ti Amo
  S4MM
  AZET
  Mozzik - Cocaina
  Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
  Kriminell
  Lujmi Krejt - Onat ft Adrian Gaxha
  Pasha Jeten
  Xhelozia
  Elvana Gjata pak nga pak
  Mozzik - Madam
  Soon
  Majk Capital T - Pasha jeten
  Majk
  Onrecords
  Azet ft Zuna & Noizy - Kriminell ( Cover)
  Ermal Fejzullahu
  Fshatarja ime
  Dance
  Ledri Vula
  Noizy Azet Zuna
  Freestyle
  Madam Mozikk
  Getinjo
  Kida - Pe du
  Elvana Gjata - Xheloz
  Dance
  Gent Fatali - Zemer e thyme
  Rina ft Fero - Ska konkurenc
  Mozzik - MADAM
  Yll Limani - A ja ka vlejt
  Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign
  Era Istrefi - Origami feat. DJ Maphorisa
  Genta Ismajli - Zemra thyhet
  Kida - Ti
  Enca - Dua
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Argjentina - A ma jep
  Capital T ft. Majk - Pasha jeten
  Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
  Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
  Trimi - Pa Emer
  Irkenc Hyka - Tymi Dashnis
  AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL
  Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
  Yll Limani - Ty
  Rina - Per ty
  VEYSEL & MOZZIK - TI AMO
  Butrint Imeri - Xhanem
  NRG Band - Harrom
  Noizy - Mbreteresha ime
  UKI - T'kom dashte
  Yll Limani - Najher
  Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy
  Fero - Gang Gang
  Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
  KIDDA x S4MM - KOMEDI
  Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Stresi - GTA
  Unikkatil - Ni Milion Rrugë
  2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro
  Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
  Stealth ft Vinz - Per shokun i veshi Dorezat
  Noizy - Gjuha e kampionit
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Gang Gang
  Kidda - Bye Bye
  Kidda - a mfoli mu
  Mozzik - Getinjo
  Capital T Majk PashaJeten
  Subscribe and like pls!
  Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee
  Butrint Imeri - Bella (Majk - Dashni) PARODY
  Bes Kallaku & Olsi - N'dashni
  Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar
  Xing me Ermalin - Noizy me 30 vetë
  Noizy
  Legjenda e Fundit
  Drejt Fundit - Film Shqiptar i plote
  Momente gazmore nga Drilon Hoxha
  Film Shqip
  O Sa Mire
  Hcue - Don't Say No More ft. Kida
  SKERDI & GJIKO - FAJE
  Mixey ft. Capital T - Hatixhe
  Capital T - Pse po ma lun lojen
  Ledri Vula - U harrum
  Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
  2TON - URIME
  Eni Koci ft. Blake - Hold Up
  Endri - Si dje
  Mozzik - Kuks
  Fero - Rra rra
  Cozman - Yamborghini
  Stresi ft. One T - Shokun se Lo
  Stresi - Mos U Dorzo (2017)
  Stresi ft. Flor Bana - Fake Love
  Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn
  Capital T ft. Macro & Dj Nika
  Anderr
  Elvana Gjata - Pa Dashuri
  Xhensila ft Pirro Cako - Sekreti Im
  Dhurata Dora ft Soolking - Zemër
  Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi
  Getinjo - SELFMADE
  Noizy - Superhot
  Dafina Zeqiri - ROFE
  Capital T - Hookah
  2TON x Don Phenom - Ciao
  VALZA x ZAZA - LUJE BABY
  KANITA - Stranger ft. Lindon
  Ghetto Geasy - Amante
  Samanta - Ku ma le
  Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
  Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat
  Kygo, Rita Ora - Carry On
  Tayna - Kce
  Melinda - Çifteli
  KIDDA - JUMP ON IT
  Tuna ft. Yll Limani - A don hala
  Ronela Hajati - Pa dashni
  Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe
  Capital T - Kujtime
  Elvana Gjata - Tavolina e merzise
  RINA - ILEGAL
  Dafina Zeqiri - A e man n'men
  Majk - Nuk dorezohna
  2po2 ft. Capital T - Borebardha
  Claydee feat. Lil Eddie - Gitana
  GENT X NOIZY - SHUM SHUM
  Genta Ismajli - Zjarr
  Fifi - Akoma
  Alban Skenderaj - Faleminderit
  Tayna - Ring Ring
  Capital T - DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil
  Mozzik x Loredana ???? ROMEO & JULIET ????
  AZET & ZUNA - KAMEHAMEHA
  Ardian Bujupi x Farruko - CIKA CIKA (Remix) feat. Xhensila
  FERO - BABA PER IKONA
  FERO - FOL EDHE 1 HER
  GASHI - That's Mine
  Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
  Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
  Tayna X Ledri - Aje
  Mozzik - NANA
  Yll Limani - Harrom
  FERO - ALLES BABA
  capital T - FILMA ENCA - BALAD

 • Fifi - Marova

  58

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja
  .
  .
  .
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take meout albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • Per nje dashuri Pl_u_s

  1:49

 • Loredana i ben diss Mozzikut

  22

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja
  .
  .
  .
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take meout albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • GJIKO - CUNAT E RRUGES

  41

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja #edheti
  Majk - Syte mu kane qorru
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take meout albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • Kenge per koronavirus

  2:03

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja #edheti
  Majk - Syte mu kane qorru
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take me out albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko
  korona virus
  kenge popullore
  covid-19

 • Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

  3:40

  Stream or Download ANNA here ????

  Music: Claydee Lupa & Tedy Economou
  Video: Sekuencë

  GJIKO on Instagram:
  NORA ISTREFI on Instagram:

  © & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

 • Ermal Fejzullahu atmosfer maksimum në Ferizaj

  12:58

  Alb Production
  +38344324142

 • Shkumbin Ismaili - Dikur

  3:13  Shkarko ne iTunes :

  Music : Shkumbin Ismaili
  Teksti : Vigan Sulejmani
  Video : Urban Graphics
  --------------------------------------------
  Shkumbin Ismaili - Dikur

  Ne nje fletore te vjeter shkruanim te dy
  nuk kishim asgje tjeter,vec nje dashuri
  ashtu sic te njoha,ashtu sic ishe ti
  ashtu kaloj koha
  cdo gje mbet aty

  Tani jam i vetem me nuk jam me ty
  u humbem u tretem nuk u pame me sy
  kerkova ne sirtar e kerkova gjithkund
  e gjeta nen kitare fletoren me ne fund
  e gjeta nen kitare fletoren me ne fund

  Ref :
  Sa shume i deshperuar
  sa mall kam per ty
  mbi fjalet qe ke shkruar pikojne lotet e mi
  kujtoj i penduar nuk kthehet me asgje
  as shpirti i trazuar nuk nxjer asnje ze

  Ku jane ato dite
  nuk kthehen me dot
  ku jane ata sy me te bukur ne bote
  nuk kthehet ajo kohe
  jo s'kthehet asnjehere
  gjithcka qe kam sot pa ty nuk ka vlere
  gjithcka qe kam sot pa ty nuk ka vlere

  Tani jam i vetem me nuk jam me ty
  u humbem u tretem nuk u pame me sy
  vitet kalojne nuk kthehen me kurre
  ne sjemi bashke nuk jemi si dikur

  Ref :
  Sa shume i deshperuar
  sa mall kam per ty
  mbi fjalet qe ke shkruar pikojne lotet e mi
  kujtoj i penduar nuk kthehet me asgje
  as shpirti i trazuar nuk nxjer asnje ze

  #shkumbinismaili #dikur

 • Ema Zharku mashup

  1:02

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja
  .
  .
  .
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take meout albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • Cold Water - Vocals Only

  46

  Subscribe for more
  MERO - OLABILIR
  Top 10 the voice auditios
  Top 10
  Cover
  Cold Water
  Justin Bieber
  Vocals
  Tela
  Majk Malena
  Ghetto geasy
  Getoar Selimi
  Kida ft Ermal Fejzullahu
  Cover
  Zogo
  Fifi
  DANCE
  AZEt
  kmn
  mero ferrari
  Luv Luv
  Mc Kresha
  Turkish song  Butrint Imeri
  Hajt Hajt
  Kitare
  Guitar Version
  Kiara Tito
  New Song
  Follow on ig
  Dance
  Little Girl
  Albania
  France
  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer ( Piano Cover)
  Kthema Zot
  Cricket
  Remix
  Tayna Ledri Vula - Aje
  Cover page
  Albania Girl
  Beautiful
  Majk
  Flori Mumajesi
  Butrint Imeri - Ma Chèrie
  Prej teje
  Hajde Luj Qyqek
  Genci ecen vet live
  Noizy ft Altin Sulku - Ajshe
  Ti Amo
  S4MM
  AZET
  Mozzik - Cocaina
  Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
  Kriminell
  Lujmi Krejt - Onat ft Adrian Gaxha
  Pasha Jeten
  Xhelozia
  Elvana Gjata pak nga pak
  Mozzik - Madam
  Soon
  Majk Capital T - Pasha jeten
  Majk
  Onrecords
  Azet ft Zuna & Noizy - Kriminell ( Cover)
  Ermal Fejzullahu
  Fshatarja ime
  Dance
  Ledri Vula
  Noizy Azet Zuna
  Freestyle
  Madam Mozikk
  Getinjo
  Kida - Pe du
  Elvana Gjata - Xheloz
  Dance
  Gent Fatali - Zemer e thyme
  Rina ft Fero - Ska konkurenc
  Mozzik - MADAM
  Yll Limani - A ja ka vlejt
  Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign
  Era Istrefi - Origami feat. DJ Maphorisa
  Genta Ismajli - Zemra thyhet
  Kida - Ti
  Enca - Dua
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Argjentina - A ma jep
  Capital T ft. Majk - Pasha jeten
  Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
  Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
  Trimi - Pa Emer
  Irkenc Hyka - Tymi Dashnis
  AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL
  Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
  Yll Limani - Ty
  Rina - Per ty
  VEYSEL & MOZZIK - TI AMO
  Butrint Imeri - Xhanem
  NRG Band - Harrom
  Noizy - Mbreteresha ime
  UKI - T'kom dashte
  Yll Limani - Najher
  Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy
  Fero - Gang Gang
  Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
  KIDDA x S4MM - KOMEDI
  Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Stresi - GTA
  Unikkatil - Ni Milion Rrugë
  2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro
  Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
  Stealth ft Vinz - Per shokun i veshi Dorezat
  Noizy - Gjuha e kampionit
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Gang Gang
  Kidda - Bye Bye
  Kidda - a mfoli mu
  Mozzik - Getinjo
  Capital T Majk PashaJeten
  Subscribe and like pls!
  Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee
  Butrint Imeri - Bella (Majk - Dashni) PARODY
  Bes Kallaku & Olsi - N'dashni
  Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar
  Xing me Ermalin - Noizy me 30 vetë
  Noizy
  Legjenda e Fundit
  Drejt Fundit - Film Shqiptar i plote
  Momente gazmore nga Drilon Hoxha
  Film Shqip
  O Sa Mire
  Hcue - Don't Say No More ft. Kida
  SKERDI & GJIKO - FAJE
  Mixey ft. Capital T - Hatixhe
  Capital T - Pse po ma lun lojen
  Ledri Vula - U harrum
  Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
  2TON - URIME
  Eni Koci ft. Blake - Hold Up
  Endri - Si dje
  Mozzik - Kuks
  Fero - Rra rra
  Cozman - Yamborghini
  Stresi ft. One T - Shokun se Lo
  Stresi - Mos U Dorzo (2017)
  Stresi ft. Flor Bana - Fake Love
  Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn
  Capital T ft. Macro & Dj Nika
  Anderr
  Elvana Gjata - Pa Dashuri
  Xhensila ft Pirro Cako - Sekreti Im
  Dhurata Dora ft Soolking - Zemër
  Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi
  Getinjo - SELFMADE
  Noizy - Superhot
  Dafina Zeqiri - ROFE
  Capital T - Hookah
  2TON x Don Phenom - Ciao
  VALZA x ZAZA - LUJE BABY
  KANITA - Stranger ft. Lindon
  Ghetto Geasy - Amante
  Samanta - Ku ma le
  Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
  Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat
  Kygo, Rita Ora - Carry On
  Tayna - Kce
  Melinda - Çifteli
  KIDDA - JUMP ON IT
  Tuna ft. Yll Limani - A don hala
  Ronela Hajati - Pa dashni
  Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe
  Capital T - Kujtime
  Elvana Gjata - Tavolina e merzise
  RINA - ILEGAL
  Dafina Zeqiri - A e man n'men
  Majk - Nuk dorezohna
  2po2 ft. Capital T - Borebardha
  Claydee feat. Lil Eddie - Gitana
  GENT X NOIZY - SHUM SHUM
  Genta Ismajli - Zjarr
  Fifi - Akoma
  Alban Skenderaj - Faleminderit
  Tayna - Ring Ring
  Capital T - DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil
  Mozzik x Loredana ???? ROMEO & JULIET ????
  AZET & ZUNA - KAMEHAMEHA
  Ardian Bujupi x Farruko - CIKA CIKA (Remix) feat. Xhensila
  FERO - BABA PER IKONA
  FERO - FOL EDHE 1 HER
  GASHI - That's Mine
  Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
  Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
  Tayna X Ledri - Aje
  Mozzik - NANA
  Yll Limani - Harrom
  FERO - ALLES BABA
  capital T - FILMA ENCA - BALAD

 • Beyonce - Halo

  53

  beyonce
  halo
  song
  sing
  singing
  music
  cover
  live
  love
  kiss
  mashup
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja #edheti
  Majk - Syte mu kane qorru
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take me out albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • Majk / Ghetto Geasy - Malena

  16

  Subscribe for more
  MERO - OLABILIR
  Tela
  Majk Malena
  Ghetto geasy
  Getoar Selimi
  Kida ft Ermal Fejzullahu
  Cover
  Zogo
  Fifi
  DANCE
  AZEt
  kmn
  mero ferrari
  Luv Luv
  Mc Kresha
  Turkish song  Butrint Imeri
  Hajt Hajt
  Kitare
  Guitar Version
  Kiara Tito
  New Song
  Follow on ig
  Dance
  Little Girl
  Albania
  France
  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer ( Piano Cover)
  Kthema Zot
  Cricket
  Remix
  Tayna Ledri Vula - Aje
  Cover page
  Albania Girl
  Beautiful
  Majk
  Flori Mumajesi
  Butrint Imeri - Ma Chèrie
  Prej teje
  Hajde Luj Qyqek
  Genci ecen vet live
  Noizy ft Altin Sulku - Ajshe
  Ti Amo
  S4MM
  AZET
  Mozzik - Cocaina
  Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
  Kriminell
  Lujmi Krejt - Onat ft Adrian Gaxha
  Pasha Jeten
  Xhelozia
  Elvana Gjata pak nga pak
  Mozzik - Madam
  Soon
  Majk Capital T - Pasha jeten
  Majk
  Onrecords
  Azet ft Zuna & Noizy - Kriminell ( Cover)
  Ermal Fejzullahu
  Fshatarja ime
  Dance
  Ledri Vula
  Noizy Azet Zuna
  Freestyle
  Madam Mozikk
  Getinjo
  Kida - Pe du
  Elvana Gjata - Xheloz
  Dance
  Gent Fatali - Zemer e thyme
  Rina ft Fero - Ska konkurenc
  Mozzik - MADAM
  Yll Limani - A ja ka vlejt
  Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign
  Era Istrefi - Origami feat. DJ Maphorisa
  Genta Ismajli - Zemra thyhet
  Kida - Ti
  Enca - Dua
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Argjentina - A ma jep
  Capital T ft. Majk - Pasha jeten
  Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
  Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
  Trimi - Pa Emer
  Irkenc Hyka - Tymi Dashnis
  AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL
  Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
  Yll Limani - Ty
  Rina - Per ty
  VEYSEL & MOZZIK - TI AMO
  Butrint Imeri - Xhanem
  NRG Band - Harrom
  Noizy - Mbreteresha ime
  UKI - T'kom dashte
  Yll Limani - Najher
  Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy
  Fero - Gang Gang
  Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
  KIDDA x S4MM - KOMEDI
  Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Stresi - GTA
  Unikkatil - Ni Milion Rrugë
  2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro
  Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
  Stealth ft Vinz - Per shokun i veshi Dorezat
  Noizy - Gjuha e kampionit
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Gang Gang
  Kidda - Bye Bye
  Kidda - a mfoli mu
  Mozzik - Getinjo
  Capital T Majk PashaJeten
  Subscribe and like pls!
  Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee
  Butrint Imeri - Bella (Majk - Dashni) PARODY
  Bes Kallaku & Olsi - N'dashni
  Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar
  Xing me Ermalin - Noizy me 30 vetë
  Noizy
  Legjenda e Fundit
  Drejt Fundit - Film Shqiptar i plote
  Momente gazmore nga Drilon Hoxha
  Film Shqip
  O Sa Mire
  Hcue - Don't Say No More ft. Kida
  SKERDI & GJIKO - FAJE
  Mixey ft. Capital T - Hatixhe
  Capital T - Pse po ma lun lojen
  Ledri Vula - U harrum
  Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
  2TON - URIME
  Eni Koci ft. Blake - Hold Up
  Endri - Si dje
  Mozzik - Kuks
  Fero - Rra rra
  Cozman - Yamborghini
  Stresi ft. One T - Shokun se Lo
  Stresi - Mos U Dorzo (2017)
  Stresi ft. Flor Bana - Fake Love
  Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn
  Capital T ft. Macro & Dj Nika
  Anderr
  Elvana Gjata - Pa Dashuri
  Xhensila ft Pirro Cako - Sekreti Im
  Dhurata Dora ft Soolking - Zemër
  Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi
  Getinjo - SELFMADE
  Noizy - Superhot
  Dafina Zeqiri - ROFE
  Capital T - Hookah
  2TON x Don Phenom - Ciao
  VALZA x ZAZA - LUJE BABY
  KANITA - Stranger ft. Lindon
  Ghetto Geasy - Amante
  Samanta - Ku ma le
  Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
  Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat
  Kygo, Rita Ora - Carry On
  Tayna - Kce
  Melinda - Çifteli
  KIDDA - JUMP ON IT
  Tuna ft. Yll Limani - A don hala
  Ronela Hajati - Pa dashni
  Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe
  Capital T - Kujtime
  Elvana Gjata - Tavolina e merzise
  RINA - ILEGAL
  Dafina Zeqiri - A e man n'men
  Majk - Nuk dorezohna
  2po2 ft. Capital T - Borebardha
  Claydee feat. Lil Eddie - Gitana
  GENT X NOIZY - SHUM SHUM
  Genta Ismajli - Zjarr
  Fifi - Akoma
  Alban Skenderaj - Faleminderit
  Tayna - Ring Ring
  Capital T - DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil
  Mozzik x Loredana ???? ROMEO & JULIET ????
  AZET & ZUNA - KAMEHAMEHA
  Ardian Bujupi x Farruko - CIKA CIKA (Remix) feat. Xhensila
  FERO - BABA PER IKONA
  FERO - FOL EDHE 1 HER
  GASHI - That's Mine
  Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
  Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
  Tayna X Ledri - Aje
  Mozzik - NANA
  Yll Limani - Harrom
  FERO - ALLES BABA
  capital T - FILMA ENCA - BALAD

 • Yll Limani - Engjej

  2:52

  ONIMA -

  Yll Limani - Engjej

  Music & Lyrics: Yll Limani
  Produced by: Fatjon Miftari (Diverse Music)
  Mix/Master: Lorenc Aliaj

 • Butrint Imeri - pse mke rrej

  17

 • Mc Kresha - Luv Luv

  1:00

  Na ndiqni dhe ne instagram @on_air_official
  .
  .
  #mozzik #2ton #ledrivula #butrintimeri #ermalfejzullahu #capitalt #albanskenderaj #samanta #klajdiharuni #irkenchyka #gencprelvukaj #donphenom #getinjo #tayna #enca #lindon #gjiko #noizy #dafinazeqiri #fifi #noraistrefi #eraistrefi #kidda #kida #stresi #gjesti #elvanagjata #rezartveleshnja #ermalmamaqi #falco #ilovetropoja #edheti
  Majk - Syte mu kane qorru
  Marina vjollca
  Klanifornia
  takemeout
  take me out albania
  Luana vjollca
  BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
  AVD Digital
  Ledri Vula - Prej Inati
  Capital T - JE T’AIME
  Dafina Zeqiri - Merri Krejt
  Don Phenom - Ku Je
  Mozzik - Auf Wiedersehen
  Tayna x Mozzik - Edhe ti
  FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
  Samanta - Pse
  KASTRO - 200KM/H
  Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)
  Butrint Imeri - M'ke rrejt
  Capital T - 600PS
  Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
  Donjeta Morina - Dashni
  Ledri Vula - Piano Rap
  ENCA x ZAZA x MIXEY - AMOR
  MIXEY MUSIC
  Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
  KIDDA - QA PO THU
  Kida - Moti
  SOLO - Hajvana
  Melinda - Karma
  Dhurata Dora x BigBang - 100 shkalle
  FERO - MARIJUANA
  Mozzik - Zemra ime
  Stresi - Zemren Maje
  Mozzik - Dhelper Dinake
  Capital T - Akull
  Tayna - Sicko

 • BUTRINT IMERI x NIMO - DREAM GIRL

  19

  Instagram @on_air_official
  Tayna
  Kushtrim Kelani
  Kenge Shpirti
  Irkenc Hyka
  Dafina Zeqiri
  Bye Bye
  Kiss Kiss
  Ledri
  Lumi B
  Butrint Imeri ft Majk - Sa Gjynah
  Subscribe for more
  Dhurata Dora Ex
  MERO - OLABILIR
  Lumi B Ledri Vula
  Dafina Zeqiri Lule Lule
  Top 10 the voice auditios
  Top 10
  Cover
  Cold Water
  Justin Bieber
  Vocals
  Tela
  Majk Malena
  Ghetto geasy
  Getoar Selimi
  Kida ft Ermal Fejzullahu
  Cover
  Zogo
  Fifi
  DANCE
  AZEt
  kmn
  mero ferrari
  Luv Luv
  Mc Kresha
  Turkish song  Butrint Imeri
  Hajt Hajt
  Kitare
  Guitar Version
  Kiara Tito
  New Song
  Follow on ig
  Dance
  Little Girl
  Albania
  France
  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer ( Piano Cover)
  Kthema Zot
  Cricket
  Remix
  Tayna Ledri Vula - Aje
  Cover page
  Albania Girl
  Beautiful
  Majk
  Flori Mumajesi
  Butrint Imeri - Ma Chèrie
  Prej teje
  Hajde Luj Qyqek
  Genci ecen vet live
  Noizy ft Altin Sulku - Ajshe
  Ti Amo
  S4MM
  AZET
  Mozzik - Cocaina
  Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
  Kriminell
  Lujmi Krejt - Onat ft Adrian Gaxha
  Pasha Jeten
  Xhelozia
  Elvana Gjata pak nga pak
  Mozzik - Madam
  Soon
  Majk Capital T - Pasha jeten
  Majk
  Onrecords
  Azet ft Zuna & Noizy - Kriminell ( Cover)
  Ermal Fejzullahu
  Fshatarja ime
  Dance
  Ledri Vula
  Noizy Azet Zuna
  Freestyle
  Madam Mozikk
  Getinjo
  Kida - Pe du
  Elvana Gjata - Xheloz
  Dance
  Gent Fatali - Zemer e thyme
  Rina ft Fero - Ska konkurenc
  Mozzik - MADAM
  Yll Limani - A ja ka vlejt
  Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign
  Era Istrefi - Origami feat. DJ Maphorisa
  Genta Ismajli - Zemra thyhet
  Kida - Ti
  Enca - Dua
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Argjentina - A ma jep
  Capital T ft. Majk - Pasha jeten
  Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
  Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
  Trimi - Pa Emer
  Irkenc Hyka - Tymi Dashnis
  AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL
  Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
  Yll Limani - Ty
  Rina - Per ty
  VEYSEL & MOZZIK - TI AMO
  Butrint Imeri - Xhanem
  NRG Band - Harrom
  Noizy - Mbreteresha ime
  UKI - T'kom dashte
  Yll Limani - Najher
  Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy
  Fero - Gang Gang
  Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
  KIDDA x S4MM - KOMEDI
  Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Stresi - GTA
  Unikkatil - Ni Milion Rrugë
  2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro
  Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
  Stealth ft Vinz - Per shokun i veshi Dorezat
  Noizy - Gjuha e kampionit
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Gang Gang
  Kidda - Bye Bye
  Kidda - a mfoli mu
  Mozzik - Getinjo
  Capital T Majk PashaJeten
  Subscribe and like pls!
  Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee
  Butrint Imeri - Bella (Majk - Dashni) PARODY
  Bes Kallaku & Olsi - N'dashni
  Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar
  Xing me Ermalin - Noizy me 30 vetë
  Noizy
  Legjenda e Fundit
  Drejt Fundit - Film Shqiptar i plote
  Momente gazmore nga Drilon Hoxha
  Film Shqip
  O Sa Mire
  Hcue - Don't Say No More ft. Kida
  SKERDI & GJIKO - FAJE
  Mixey ft. Capital T - Hatixhe
  Capital T - Pse po ma lun lojen
  Ledri Vula - U harrum
  Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
  2TON - URIME
  Eni Koci ft. Blake - Hold Up
  Endri - Si dje
  Mozzik - Kuks
  Fero - Rra rra
  Cozman - Yamborghini
  Stresi ft. One T - Shokun se Lo
  Stresi - Mos U Dorzo (2017)
  Stresi ft. Flor Bana - Fake Love
  Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn
  Capital T ft. Macro & Dj Nika
  Anderr
  Elvana Gjata - Pa Dashuri
  Xhensila ft Pirro Cako - Sekreti Im
  Dhurata Dora ft Soolking - Zemër
  Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi
  Getinjo - SELFMADE
  Noizy - Superhot
  Dafina Zeqiri - ROFE
  Capital T - Hookah
  2TON x Don Phenom - Ciao
  VALZA x ZAZA - LUJE BABY
  KANITA - Stranger ft. Lindon
  Ghetto Geasy - Amante
  Samanta - Ku ma le
  Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
  Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat
  Kygo, Rita Ora - Carry On
  Tayna - Kce
  Melinda - Çifteli
  KIDDA - JUMP ON IT
  Tuna ft. Yll Limani - A don hala
  Ronela Hajati - Pa dashni
  Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe
  Capital T - Kujtime
  Elvana Gjata - Tavolina e merzise
  RINA - ILEGAL
  Dafina Zeqiri - A e man n'men
  Majk - Nuk dorezohna
  2po2 ft. Capital T - Borebardha
  Claydee feat. Lil Eddie - Gitana
  GENT X NOIZY - SHUM SHUM
  Genta Ismajli - Zjarr
  Fifi - Akoma
  Alban Skenderaj - Faleminderit
  Tayna - Ring Ring
  Capital T - DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil
  Mozzik x Loredana ???? ROMEO & JULIET ????
  AZET & ZUNA - KAMEHAMEHA
  Ardian Bujupi x Farruko - CIKA CIKA (Remix) feat. Xhensila
  FERO - BABA PER IKONA
  FERO - FOL EDHE 1 HER
  GASHI - That's Mine
  Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
  Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
  Tayna X Ledri - Aje
  Mozzik - NANA
  Yll Limani - Harrom
  FERO - ALLES BABA
  capital T - FILMA ENCA - BALAD

 • Cricket & Numen - Kthema Kohen

  3:29

  Kthema Kohen, remix i kenges
  Shyhrete Behluli Ende e dua

  Melody & Lyrics: Ilir Berani
  Video : Reverse
  ONIMA -


  infocricketmusic@gmail.com

 • Zbulohet Lidhja e Butrint Imerit me Modelen e Huaj

  1:11

  BENI SUBSCRIBE PER ME SHUM VIDEO TE TJERA
  Para se te fillojm me Thashethemet mos harroni te klikoni ne butonin SUBSCRIBE qe te njoftoheni me lajmet nga showbizi shqiptar.

  Butrint Imeri eshte pa dyshim njeri nga kengetaret shqiptare me te pelqyer nga vajzat. Pamje e tij, muzika dhe deri te detajet me te vogla bene qe Butrint Imeri te jete I preferuari per shume vajza.
  #butrintimeri #showbizzi #vipat

 • Riki - Nje dashni

  2:29

  Teksti - MaliKadri & Riki
  Orkestrimi: Vedat Lushtaku
  Follow me on Instagram

 • Gaz Paja dhe Rezart Veleshnja kendojne kenge popullore live

  45

  instagram @on_air_official
  Tayna
  Kushtrim Kelani
  Kenge Shpirti
  Irkenc Hyka
  Dafina Zeqiri
  Bye Bye
  Kiss Kiss
  Ledri
  Lumi B
  Butrint Imeri ft Majk - Sa Gjynah
  Subscribe for more
  Dhurata Dora Ex
  MERO - OLABILIR
  Lumi B Ledri Vula
  Dafina Zeqiri Lule Lule
  Top 10 the voice auditios
  Top 10
  Cover
  Cold Water
  Justin Bieber
  Vocals
  Tela
  Majk Malena
  Ghetto geasy
  Getoar Selimi
  Kida ft Ermal Fejzullahu
  Cover
  Zogo
  Fifi
  DANCE
  AZEt
  kmn
  mero ferrari
  Luv Luv
  Mc Kresha
  Turkish song  Butrint Imeri
  Hajt Hajt
  Kitare
  Guitar Version
  Kiara Tito
  New Song
  Follow on ig
  Dance
  Little Girl
  Albania
  France
  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer ( Piano Cover)
  Kthema Zot
  Cricket
  Remix
  Tayna Ledri Vula - Aje
  Cover page
  Albania Girl
  Beautiful
  Majk
  Flori Mumajesi
  Butrint Imeri - Ma Chèrie
  Prej teje
  Hajde Luj Qyqek
  Genci ecen vet live
  Noizy ft Altin Sulku - Ajshe
  Ti Amo
  S4MM
  AZET
  Mozzik - Cocaina
  Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
  Kriminell
  Lujmi Krejt - Onat ft Adrian Gaxha
  Pasha Jeten
  Xhelozia
  Elvana Gjata pak nga pak
  Mozzik - Madam
  Soon
  Majk Capital T - Pasha jeten
  Majk
  Onrecords
  Azet ft Zuna & Noizy - Kriminell ( Cover)
  Ermal Fejzullahu
  Fshatarja ime
  Dance
  Ledri Vula
  Noizy Azet Zuna
  Freestyle
  Madam Mozikk
  Getinjo
  Kida - Pe du
  Elvana Gjata - Xheloz
  Dance
  Gent Fatali - Zemer e thyme
  Rina ft Fero - Ska konkurenc
  Mozzik - MADAM
  Yll Limani - A ja ka vlejt
  Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign
  Era Istrefi - Origami feat. DJ Maphorisa
  Genta Ismajli - Zemra thyhet
  Kida - Ti
  Enca - Dua
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Argjentina - A ma jep
  Capital T ft. Majk - Pasha jeten
  Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
  Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
  Trimi - Pa Emer
  Irkenc Hyka - Tymi Dashnis
  AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL
  Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
  Yll Limani - Ty
  Rina - Per ty
  VEYSEL & MOZZIK - TI AMO
  Butrint Imeri - Xhanem
  NRG Band - Harrom
  Noizy - Mbreteresha ime
  UKI - T'kom dashte
  Yll Limani - Najher
  Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy
  Fero - Gang Gang
  Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
  KIDDA x S4MM - KOMEDI
  Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Stresi - GTA
  Unikkatil - Ni Milion Rrugë
  2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro
  Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
  Stealth ft Vinz - Per shokun i veshi Dorezat
  Noizy - Gjuha e kampionit
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Gang Gang
  Kidda - Bye Bye
  Kidda - a mfoli mu
  Mozzik - Getinjo
  Capital T Majk PashaJeten
  Subscribe and like pls!
  Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee
  Butrint Imeri - Bella (Majk - Dashni) PARODY
  Bes Kallaku & Olsi - N'dashni
  Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar
  Xing me Ermalin - Noizy me 30 vetë
  Noizy
  Legjenda e Fundit
  Drejt Fundit - Film Shqiptar i plote
  Momente gazmore nga Drilon Hoxha
  Film Shqip
  O Sa Mire
  Hcue - Don't Say No More ft. Kida
  SKERDI & GJIKO - FAJE
  Mixey ft. Capital T - Hatixhe
  Capital T - Pse po ma lun lojen
  Ledri Vula - U harrum
  Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
  2TON - URIME
  Eni Koci ft. Blake - Hold Up
  Endri - Si dje
  Mozzik - Kuks
  Fero - Rra rra
  Cozman - Yamborghini
  Stresi ft. One T - Shokun se Lo
  Stresi - Mos U Dorzo (2017)
  Stresi ft. Flor Bana - Fake Love
  Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn
  Capital T ft. Macro & Dj Nika
  Anderr
  Elvana Gjata - Pa Dashuri
  Xhensila ft Pirro Cako - Sekreti Im
  Dhurata Dora ft Soolking - Zemër
  Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi
  Getinjo - SELFMADE
  Noizy - Superhot
  Dafina Zeqiri - ROFE
  Capital T - Hookah
  2TON x Don Phenom - Ciao
  VALZA x ZAZA - LUJE BABY
  KANITA - Stranger ft. Lindon
  Ghetto Geasy - Amante
  Samanta - Ku ma le
  Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
  Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat
  Kygo, Rita Ora - Carry On
  Tayna - Kce
  Melinda - Çifteli
  KIDDA - JUMP ON IT
  Tuna ft. Yll Limani - A don hala
  Ronela Hajati - Pa dashni
  Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe
  Capital T - Kujtime
  Elvana Gjata - Tavolina e merzise
  RINA - ILEGAL
  Dafina Zeqiri - A e man n'men
  Majk - Nuk dorezohna
  2po2 ft. Capital T - Borebardha
  Claydee feat. Lil Eddie - Gitana
  GENT X NOIZY - SHUM SHUM
  Genta Ismajli - Zjarr
  Fifi - Akoma
  Alban Skenderaj - Faleminderit
  Tayna - Ring Ring
  Capital T - DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil
  Mozzik x Loredana ???? ROMEO & JULIET ????
  AZET & ZUNA - KAMEHAMEHA
  Ardian Bujupi x Farruko - CIKA CIKA (Remix) feat. Xhensila
  FERO - BABA PER IKONA
  FERO - FOL EDHE 1 HER
  GASHI - That's Mine
  Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
  Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
  Tayna X Ledri - Aje
  Mozzik - NANA
  Yll Limani - Harrom
  FERO - ALLES BABA
  capital T - FILMA ENCA - BALAD
  portokalli
  gaz paja
  kapo
  rezart veleshjna
  popullore
  muzike
  music

 • Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

  3:30

  Stream & Download :


  Follow John Shahu on Facebook :

  Mike (written by John Shahu, Elvana Gjata, Arber Zeqo)

  Produced by : Arbre Blass
  Lyrics : John Shahu, Elvana Gjata, Ledri Vula
  Film by: Supercut Studio
  Directed by: Besian Durmishi
  Video produced by: Adea Kelmendi

  Licensing : lc@eastmusicmatters.com

  (C) 2018 East Music Matters

  Lyrics :

  Chorus.
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me

  [Elvana]
  Ai sdin sa du
  Me ke rrin me dit sa du
  Ku je tash me dit sa du
  Si ndalum ditet iken
  Asnjehere me nuk u lidhen
  Jemi rrit tani my baby

  Ndonjehere me merr
  Malli per ty me merr
  O sa shume me merr
  Historia na ndau
  Po sikur ne te ishim bashke
  A thu do ishim dasht..

  Chorus
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me

  [John]
  Drinking the night away
  All the memories I replay
  I kerkoj per ty nuk te gjej
  Si ndalum ditet iken
  Asnjehere me nuk u lidhen
  Jemi rrit tani my baby

  [Ledri]
  Em ki pas 2000 puthje ngat
  tash em ki 2000 puthje larg
  2000 puthje larg
  Tik, tik, tik, tik tak
  Zemres mos i jep ti attack
  Ooo nah nah
  Vet ti ike e na le nah nah
  Afer meje mo nuk je nah nah
  Po du me dit hala a mnje
  Aaaaa
  Ki menu i ki po si ke ndore ti
  Po si po si ke po si ke ndore ti
  Syt e menen tem mo si ke ndore ti
  Jo jo , pse si ke ndore ti
  Prej dites qe ki shku ti ky djali nuk flen
  Bota e vogel nese mki hala en men
  Hapat ecin drejt rruges ku neve afer na bjen

  Chorus.
  Hey ti Mike
  Diten kur me the se ike
  Zerin dhe shpirtin ma fike
  E kam dit ti nuk vjen me
  Ti shkove
  Ne qytet tjeter u ndodhe
  Dhe gjysmen e more
  E kam dit nuk vjen me

 • Tayna - Sicko

  10

  #tayna #sicko #cover
  instagram @on_air_official
  Tayna
  Sicko
  Kushtrim Kelani
  Kenge Shpirti
  Irkenc Hyka
  Dafina Zeqiri
  Bye Bye
  Kiss Kiss
  Ledri
  Lumi B
  Butrint Imeri ft Majk - Sa Gjynah
  Subscribe for more
  Dhurata Dora Ex
  MERO - OLABILIR
  Lumi B Ledri Vula
  Dafina Zeqiri Lule Lule
  Top 10 the voice auditios
  Top 10
  Cover
  Cold Water
  Justin Bieber
  Vocals
  Tela
  Majk Malena
  Ghetto geasy
  Getoar Selimi
  Kida ft Ermal Fejzullahu
  Cover
  Zogo
  Fifi
  DANCE
  AZEt
  kmn
  mero ferrari
  Luv Luv
  Mc Kresha
  Turkish song  Butrint Imeri
  Hajt Hajt
  Kitare
  Guitar Version
  Kiara Tito
  New Song
  Follow on ig
  Dance
  Little Girl
  Albania
  France
  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer ( Piano Cover)
  Kthema Zot
  Cricket
  Remix
  Tayna Ledri Vula - Aje
  Cover page
  Albania Girl
  Beautiful
  Majk
  Flori Mumajesi
  Butrint Imeri - Ma Chèrie
  Prej teje
  Hajde Luj Qyqek
  Genci ecen vet live
  Noizy ft Altin Sulku - Ajshe
  Ti Amo
  S4MM
  AZET
  Mozzik - Cocaina
  Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
  Kriminell
  Lujmi Krejt - Onat ft Adrian Gaxha
  Pasha Jeten
  Xhelozia
  Elvana Gjata pak nga pak
  Mozzik - Madam
  Soon
  Majk Capital T - Pasha jeten
  Majk
  Onrecords
  Azet ft Zuna & Noizy - Kriminell ( Cover)
  Ermal Fejzullahu
  Fshatarja ime
  Dance
  Ledri Vula
  Noizy Azet Zuna
  Freestyle
  Madam Mozikk
  Getinjo
  Kida - Pe du
  Elvana Gjata - Xheloz
  Dance
  Gent Fatali - Zemer e thyme
  Rina ft Fero - Ska konkurenc
  Mozzik - MADAM
  Yll Limani - A ja ka vlejt
  Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign
  Era Istrefi - Origami feat. DJ Maphorisa
  Genta Ismajli - Zemra thyhet
  Kida - Ti
  Enca - Dua
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Argjentina - A ma jep
  Capital T ft. Majk - Pasha jeten
  Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
  Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
  Trimi - Pa Emer
  Irkenc Hyka - Tymi Dashnis
  AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL
  Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
  Yll Limani - Ty
  Rina - Per ty
  VEYSEL & MOZZIK - TI AMO
  Butrint Imeri - Xhanem
  NRG Band - Harrom
  Noizy - Mbreteresha ime
  UKI - T'kom dashte
  Yll Limani - Najher
  Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy
  Fero - Gang Gang
  Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
  KIDDA x S4MM - KOMEDI
  Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Stresi - GTA
  Unikkatil - Ni Milion Rrugë
  2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro
  Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
  Stealth ft Vinz - Per shokun i veshi Dorezat
  Noizy - Gjuha e kampionit
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Gang Gang
  Kidda - Bye Bye
  Kidda - a mfoli mu
  Mozzik - Getinjo
  Capital T Majk PashaJeten
  Subscribe and like pls!
  Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee
  Butrint Imeri - Bella (Majk - Dashni) PARODY
  Bes Kallaku & Olsi - N'dashni
  Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar
  Xing me Ermalin - Noizy me 30 vetë
  Noizy
  Legjenda e Fundit
  Drejt Fundit - Film Shqiptar i plote
  Momente gazmore nga Drilon Hoxha
  Film Shqip
  O Sa Mire
  Hcue - Don't Say No More ft. Kida
  SKERDI & GJIKO - FAJE
  Mixey ft. Capital T - Hatixhe
  Capital T - Pse po ma lun lojen
  Ledri Vula - U harrum
  Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
  2TON - URIME
  Eni Koci ft. Blake - Hold Up
  Endri - Si dje
  Mozzik - Kuks
  Fero - Rra rra
  Cozman - Yamborghini
  Stresi ft. One T - Shokun se Lo
  Stresi - Mos U Dorzo (2017)
  Stresi ft. Flor Bana - Fake Love
  Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn
  Capital T ft. Macro & Dj Nika
  Anderr
  Elvana Gjata - Pa Dashuri
  Xhensila ft Pirro Cako - Sekreti Im
  Dhurata Dora ft Soolking - Zemër
  Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi
  Getinjo - SELFMADE
  Noizy - Superhot
  Dafina Zeqiri - ROFE
  Capital T - Hookah
  2TON x Don Phenom - Ciao
  VALZA x ZAZA - LUJE BABY
  KANITA - Stranger ft. Lindon
  Ghetto Geasy - Amante
  Samanta - Ku ma le
  Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
  Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat
  Kygo, Rita Ora - Carry On
  Tayna - Kce
  Melinda - Çifteli
  KIDDA - JUMP ON IT
  Tuna ft. Yll Limani - A don hala
  Ronela Hajati - Pa dashni
  Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe
  Capital T - Kujtime
  Elvana Gjata - Tavolina e merzise
  RINA - ILEGAL
  Dafina Zeqiri - A e man n'men
  Majk - Nuk dorezohna
  2po2 ft. Capital T - Borebardha
  Claydee feat. Lil Eddie - Gitana
  GENT X NOIZY - SHUM SHUM
  Genta Ismajli - Zjarr
  Fifi - Akoma
  Alban Skenderaj - Faleminderit
  Tayna - Ring Ring
  Capital T - DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil
  Mozzik x Loredana ???? ROMEO & JULIET ????
  AZET & ZUNA - KAMEHAMEHA
  Ardian Bujupi x Farruko - CIKA CIKA (Remix) feat. Xhensila
  FERO - BABA PER IKONA
  FERO - FOL EDHE 1 HER
  GASHI - That's Mine
  Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
  Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
  Tayna X Ledri - Aje
  Mozzik - NANA
  Yll Limani - Harrom
  FERO - ALLES BABA
  capital T - FILMA ENCA - BALAD

 • Donjeta Morina - Mashup 2018

  2:28

  Diez Music -
  Donjeta Morina - Mashup 2018 ( Official Video )

  Aranzhman - Bini Nebihu
  Guitar - Gita

  Irkenc Hyka - Haram
  Luana Vjollca - Vetem ty
  Sergio - inat
  Labinot Tahiri ft 2Ton - Krejt ti fala
  Gjiko ft. Ermal Fejzullahu - Hajmali
  Genta Ismajli - Pse ike & 2 Dashni -

 • Teuta Selimi - Ja Fala

  3:27

  Music by : Bini Diez
  Lyrics by : Fadil Topalli
  Video: Max Production

  Connect to Instagram:  Connect to Facebook:

 • Bedri Islami - Gocë Pejane

  4:27

  Bedri Islami - Gocë Pejane (Official Lyrics Video)

  Connect with LOJAMEDIA:


  ALL PUBLISHING RIGHTS RESERVED © LOJAMEDIA

 • Ermal Fejzullahu - Xhamadani Vija Vija

  2:04

  Erma Fejzullahu Live per festen e 8-Marsit ne Wiener Neustadt-Austri

 • Irkenc Hyka - Kenge Shpirti

  51

  Tayna
  Kushtrim Kelani
  Kenge Shpirti
  Irkenc Hyka
  Dafina Zeqiri
  Bye Bye
  Butrint Imeri ft Majk - Sa Gjynah
  Subscribe for more
  Dhurata Dora Ex
  MERO - OLABILIR
  Lumi B Ledri Vula
  Dafina Zeqiri Lule Lule
  Top 10 the voice auditios
  Top 10
  Cover
  Cold Water
  Justin Bieber
  Vocals
  Tela
  Majk Malena
  Ghetto geasy
  Getoar Selimi
  Kida ft Ermal Fejzullahu
  Cover
  Zogo
  Fifi
  DANCE
  AZEt
  kmn
  mero ferrari
  Luv Luv
  Mc Kresha
  Turkish song  Butrint Imeri
  Hajt Hajt
  Kitare
  Guitar Version
  Kiara Tito
  New Song
  Follow on ig
  Dance
  Little Girl
  Albania
  France
  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer ( Piano Cover)
  Kthema Zot
  Cricket
  Remix
  Tayna Ledri Vula - Aje
  Cover page
  Albania Girl
  Beautiful
  Majk
  Flori Mumajesi
  Butrint Imeri - Ma Chèrie
  Prej teje
  Hajde Luj Qyqek
  Genci ecen vet live
  Noizy ft Altin Sulku - Ajshe
  Ti Amo
  S4MM
  AZET
  Mozzik - Cocaina
  Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
  Kriminell
  Lujmi Krejt - Onat ft Adrian Gaxha
  Pasha Jeten
  Xhelozia
  Elvana Gjata pak nga pak
  Mozzik - Madam
  Soon
  Majk Capital T - Pasha jeten
  Majk
  Onrecords
  Azet ft Zuna & Noizy - Kriminell ( Cover)
  Ermal Fejzullahu
  Fshatarja ime
  Dance
  Ledri Vula
  Noizy Azet Zuna
  Freestyle
  Madam Mozikk
  Getinjo
  Kida - Pe du
  Elvana Gjata - Xheloz
  Dance
  Gent Fatali - Zemer e thyme
  Rina ft Fero - Ska konkurenc
  Mozzik - MADAM
  Yll Limani - A ja ka vlejt
  Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign
  Era Istrefi - Origami feat. DJ Maphorisa
  Genta Ismajli - Zemra thyhet
  Kida - Ti
  Enca - Dua
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Argjentina - A ma jep
  Capital T ft. Majk - Pasha jeten
  Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
  Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
  Trimi - Pa Emer
  Irkenc Hyka - Tymi Dashnis
  AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL
  Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
  Yll Limani - Ty
  Rina - Per ty
  VEYSEL & MOZZIK - TI AMO
  Butrint Imeri - Xhanem
  NRG Band - Harrom
  Noizy - Mbreteresha ime
  UKI - T'kom dashte
  Yll Limani - Najher
  Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy
  Fero - Gang Gang
  Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
  KIDDA x S4MM - KOMEDI
  Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Stresi - GTA
  Unikkatil - Ni Milion Rrugë
  2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro
  Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
  Stealth ft Vinz - Per shokun i veshi Dorezat
  Noizy - Gjuha e kampionit
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Gang Gang
  Kidda - Bye Bye
  Kidda - a mfoli mu
  Mozzik - Getinjo
  Capital T Majk PashaJeten
  Subscribe and like pls!
  Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee
  Butrint Imeri - Bella (Majk - Dashni) PARODY
  Bes Kallaku & Olsi - N'dashni
  Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar
  Xing me Ermalin - Noizy me 30 vetë
  Noizy
  Legjenda e Fundit
  Drejt Fundit - Film Shqiptar i plote
  Momente gazmore nga Drilon Hoxha
  Film Shqip
  O Sa Mire
  Hcue - Don't Say No More ft. Kida
  SKERDI & GJIKO - FAJE
  Mixey ft. Capital T - Hatixhe
  Capital T - Pse po ma lun lojen
  Ledri Vula - U harrum
  Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
  2TON - URIME
  Eni Koci ft. Blake - Hold Up
  Endri - Si dje
  Mozzik - Kuks
  Fero - Rra rra
  Cozman - Yamborghini
  Stresi ft. One T - Shokun se Lo
  Stresi - Mos U Dorzo (2017)
  Stresi ft. Flor Bana - Fake Love
  Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn
  Capital T ft. Macro & Dj Nika
  Anderr
  Elvana Gjata - Pa Dashuri
  Xhensila ft Pirro Cako - Sekreti Im
  Dhurata Dora ft Soolking - Zemër
  Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi
  Getinjo - SELFMADE
  Noizy - Superhot
  Dafina Zeqiri - ROFE
  Capital T - Hookah
  2TON x Don Phenom - Ciao
  VALZA x ZAZA - LUJE BABY
  KANITA - Stranger ft. Lindon
  Ghetto Geasy - Amante
  Samanta - Ku ma le
  Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
  Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat
  Kygo, Rita Ora - Carry On
  Tayna - Kce
  Melinda - Çifteli
  KIDDA - JUMP ON IT
  Tuna ft. Yll Limani - A don hala
  Ronela Hajati - Pa dashni
  Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe
  Capital T - Kujtime
  Elvana Gjata - Tavolina e merzise
  RINA - ILEGAL
  Dafina Zeqiri - A e man n'men
  Majk - Nuk dorezohna
  2po2 ft. Capital T - Borebardha
  Claydee feat. Lil Eddie - Gitana
  GENT X NOIZY - SHUM SHUM
  Genta Ismajli - Zjarr
  Fifi - Akoma
  Alban Skenderaj - Faleminderit
  Tayna - Ring Ring
  Capital T - DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil
  Mozzik x Loredana ???? ROMEO & JULIET ????
  AZET & ZUNA - KAMEHAMEHA
  Ardian Bujupi x Farruko - CIKA CIKA (Remix) feat. Xhensila
  FERO - BABA PER IKONA
  FERO - FOL EDHE 1 HER
  GASHI - That's Mine
  Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
  Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
  Tayna X Ledri - Aje
  Mozzik - NANA
  Yll Limani - Harrom
  FERO - ALLES BABA
  capital T - FILMA ENCA - BALAD

 • Tayna - Sicko

  08

  #tayna #sicko #cover
  instagram @on_air_official
  Tayna
  Sicko
  Kushtrim Kelani
  Kenge Shpirti
  Irkenc Hyka
  Dafina Zeqiri
  Bye Bye
  Kiss Kiss
  Ledri
  Lumi B
  Butrint Imeri ft Majk - Sa Gjynah
  Subscribe for more
  Dhurata Dora Ex
  MERO - OLABILIR
  Lumi B Ledri Vula
  Dafina Zeqiri Lule Lule
  Top 10 the voice auditios
  Top 10
  Cover
  Cold Water
  Justin Bieber
  Vocals
  Tela
  Majk Malena
  Ghetto geasy
  Getoar Selimi
  Kida ft Ermal Fejzullahu
  Cover
  Zogo
  Fifi
  DANCE
  AZEt
  kmn
  mero ferrari
  Luv Luv
  Mc Kresha
  Turkish song  Butrint Imeri
  Hajt Hajt
  Kitare
  Guitar Version
  Kiara Tito
  New Song
  Follow on ig
  Dance
  Little Girl
  Albania
  France
  Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer ( Piano Cover)
  Kthema Zot
  Cricket
  Remix
  Tayna Ledri Vula - Aje
  Cover page
  Albania Girl
  Beautiful
  Majk
  Flori Mumajesi
  Butrint Imeri - Ma Chèrie
  Prej teje
  Hajde Luj Qyqek
  Genci ecen vet live
  Noizy ft Altin Sulku - Ajshe
  Ti Amo
  S4MM
  AZET
  Mozzik - Cocaina
  Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
  Kriminell
  Lujmi Krejt - Onat ft Adrian Gaxha
  Pasha Jeten
  Xhelozia
  Elvana Gjata pak nga pak
  Mozzik - Madam
  Soon
  Majk Capital T - Pasha jeten
  Majk
  Onrecords
  Azet ft Zuna & Noizy - Kriminell ( Cover)
  Ermal Fejzullahu
  Fshatarja ime
  Dance
  Ledri Vula
  Noizy Azet Zuna
  Freestyle
  Madam Mozikk
  Getinjo
  Kida - Pe du
  Elvana Gjata - Xheloz
  Dance
  Gent Fatali - Zemer e thyme
  Rina ft Fero - Ska konkurenc
  Mozzik - MADAM
  Yll Limani - A ja ka vlejt
  Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign
  Era Istrefi - Origami feat. DJ Maphorisa
  Genta Ismajli - Zemra thyhet
  Kida - Ti
  Enca - Dua
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Argjentina - A ma jep
  Capital T ft. Majk - Pasha jeten
  Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
  Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
  Trimi - Pa Emer
  Irkenc Hyka - Tymi Dashnis
  AZET ft. ZUNA & NOIZY - KRIMINELL
  Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
  Yll Limani - Ty
  Rina - Per ty
  VEYSEL & MOZZIK - TI AMO
  Butrint Imeri - Xhanem
  NRG Band - Harrom
  Noizy - Mbreteresha ime
  UKI - T'kom dashte
  Yll Limani - Najher
  Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy
  Fero - Gang Gang
  Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
  KIDDA x S4MM - KOMEDI
  Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Stresi - GTA
  Unikkatil - Ni Milion Rrugë
  2Ton ft. Lindon - 1 Xhiro
  Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
  Stealth ft Vinz - Per shokun i veshi Dorezat
  Noizy - Gjuha e kampionit
  Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - Fshatarja ime
  Gang Gang
  Kidda - Bye Bye
  Kidda - a mfoli mu
  Mozzik - Getinjo
  Capital T Majk PashaJeten
  Subscribe and like pls!
  Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee
  Butrint Imeri - Bella (Majk - Dashni) PARODY
  Bes Kallaku & Olsi - N'dashni
  Bes Kallaku & Ylli Baka - Gezuar Baftjar
  Xing me Ermalin - Noizy me 30 vetë
  Noizy
  Legjenda e Fundit
  Drejt Fundit - Film Shqiptar i plote
  Momente gazmore nga Drilon Hoxha
  Film Shqip
  O Sa Mire
  Hcue - Don't Say No More ft. Kida
  SKERDI & GJIKO - FAJE
  Mixey ft. Capital T - Hatixhe
  Capital T - Pse po ma lun lojen
  Ledri Vula - U harrum
  Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
  2TON - URIME
  Eni Koci ft. Blake - Hold Up
  Endri - Si dje
  Mozzik - Kuks
  Fero - Rra rra
  Cozman - Yamborghini
  Stresi ft. One T - Shokun se Lo
  Stresi - Mos U Dorzo (2017)
  Stresi ft. Flor Bana - Fake Love
  Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn
  Capital T ft. Macro & Dj Nika
  Anderr
  Elvana Gjata - Pa Dashuri
  Xhensila ft Pirro Cako - Sekreti Im
  Dhurata Dora ft Soolking - Zemër
  Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi
  Getinjo - SELFMADE
  Noizy - Superhot
  Dafina Zeqiri - ROFE
  Capital T - Hookah
  2TON x Don Phenom - Ciao
  VALZA x ZAZA - LUJE BABY
  KANITA - Stranger ft. Lindon
  Ghetto Geasy - Amante
  Samanta - Ku ma le
  Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
  Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat
  Kygo, Rita Ora - Carry On
  Tayna - Kce
  Melinda - Çifteli
  KIDDA - JUMP ON IT
  Tuna ft. Yll Limani - A don hala
  Ronela Hajati - Pa dashni
  Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe
  Capital T - Kujtime
  Elvana Gjata - Tavolina e merzise
  RINA - ILEGAL
  Dafina Zeqiri - A e man n'men
  Majk - Nuk dorezohna
  2po2 ft. Capital T - Borebardha
  Claydee feat. Lil Eddie - Gitana
  GENT X NOIZY - SHUM SHUM
  Genta Ismajli - Zjarr
  Fifi - Akoma
  Alban Skenderaj - Faleminderit
  Tayna - Ring Ring
  Capital T - DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil
  Mozzik x Loredana ???? ROMEO & JULIET ????
  AZET & ZUNA - KAMEHAMEHA
  Ardian Bujupi x Farruko - CIKA CIKA (Remix) feat. Xhensila
  FERO - BABA PER IKONA
  FERO - FOL EDHE 1 HER
  GASHI - That's Mine
  Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
  Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
  Tayna X Ledri - Aje
  Mozzik - NANA
  Yll Limani - Harrom
  FERO - ALLES BABA
  capital T - FILMA ENCA - BALAD

Menu