This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

Most Trending In Albania

x
 • desc

  Dhurata Dora - Kesh Kesh

  3:13

  Get the song here
  Video by MAX Production:
  Booking email: booking@maxproduction.net
  Lyrics: Dhurata Dora & Gent Fatali
  Produced by ALANDY

 • desc

  B2N ft. Marsela - Ne zemer

  3:16
  Music & Lyric : B2N
  Directed: Andrea Cuberli
  Klark Garipov

 • x
 • desc

  Sheila - Tiki Tiki

  3:13

  Facebook:
  Music: Ervin Gonxhi
  Melody: Sheila
  Lyrics: Sardi Struga
  Styling: Mimi Memiaj
  MUA & Hair: Teuta & Nita Bajgora

 • desc

  Hekurani ft. Agimi & Fisniket - Ajo me mbyti

  3:39

  Facebook:

 • x
 • desc

  Sabri Fejzullahu & Sinan Vllasaliu - Shqiperi Etnike

  3:26

  Facebook:
  Video by MAX Production
  Produced by Emracom
  Muzika: Alban Furtuna
  Teksti: Arsim Bunjaku

 • desc

  Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata

  4:35

  Get the song here
  Muzika dhe teksti: Alban Skenderaj
  Audio Production: Julian Feifel
  Vocal Recording: Muza Production
  Video: Max Production
  Styling: Miranda Dupi


  DHURATA

  S'është e lehtë
  të këndosh një këngë për ty
  të këndosh për ata sy
  që janë plotë gëzim dhe jetë
  Më beso nuk është e lehtë

  Kur ti fle mbi gjoksin tim
  Kur më fal një përqafim
  Kur më thua “të kam xhan”
  Është një emocion që thjesht nuk ka përshkrim
  Është përtej poezisë, është përtej zërit tim

  Se ti je dhurata më e bukur në jetë
  Je të gjitha përgjigjet, je suksesi i vërtetë
  Se ti je shërimi i çdo plage në shpirt
  Je esenca e jetës, je motivi cdo ditë
  Ti je ajo, një dashuri që nuk njeh as kohë dhe as kufijë
  Je më shumë se çdo fjalë, je më shumë se muzikë
  Do të dua përjetë, shpirti im ti mos ki frikë

  Se ta premtoj
  që do jem gjithmonë me ty
  dhe kur s’do jem më aty
  Si një engjëll do të mbroj
  sa herë që do kesh nevojë

  Është kështu kur do dikë
  e në këmbim nuk do asgjë
  Si më thonin prindrit e mi
  “Do kuptosh një ditë kur të jesh prind dhe ti”
  Sa shumë ndjenja që mban brenda saj kjo fjali

 • x
 • desc

  Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona

  2:46

  AVD Digital -

  Download / Stream NONA:

  Music: Big Bang (REDBOX Entertainment)
  Lyrics: Ledri Vula & Young Zerka
  Video: Entermedia

  ℗ & © AVD Digital & NESËR L.L.C.. All Rights Reserved.

 • desc

  Gent Fatali - eX

  3:10

  Music: Max Audio
  Lyrics: Gent Fatali

  Instagram Gent Fatali:
  Facebook Gent Fatali:
  Facebook Max Production:
  Instagram Max Production:
  Booking email : booking@maxproduction.net
  booking@maxproduction.net
  Teksti :

  I got this feeling
  Nuk jena mo njejt si n fillim
  Sdi a e ke bo me qellim
  Pse hala pe man zinxhirin?
  Je kon ti me ma t'mirin
  Ski me gjet dikon si une
  Kush ta ka jep ty stilin
  Qysh krejt senet i harrove
  Lets go

  Dritat e clubit jon ka m'bijn n'sy
  E une po menoj at'here po shume ty t'dojsha
  Sonte une jom ka du me pi per ty
  A po menon per mu si un per ty noshta

  Lets go

  Hey ma vec prit pak
  Ai ste njeh une ti di tripat
  S'ma ke qel sa her qe t'thirra
  Vec hajt se edhe mu m'vjen dita
  Jena kon qift tash sjena as dosta
  Khe.. qysh o bota
  Jena kon bashk gjithka
  Tash per mu je ka qon shotsa

  Shume keq shume keq
  Ke dasht me kon e lire
  E ke met vet
  Ty t'kom bo mire vetit keq
  E tash rri ku je qatje

  Jena nal si qiri qiri qiri
  Mos prit qe t'thirri thirri thirri
  E tash ti i ke ra pishmon
  Ama un sta qeli qeli telin

  Dritat e clubit jon ka m'bijn n'sy
  E un po menoj at'here po shume ty t'dojsha
  Sonte un jom ka du me pi per ty
  A po menon per mu si un per ty noshta

  Edhe cdo vere ki me m'lyp ti cdo vere
  Nuk ki me m'gjet ski me m'gjet ski me m'gjet
  Edhe cdo vere ki me m'lyp ti cdo vere
  Nuk ki me m'gjet ski me m'gjet ski me m'gjet

  Prej teje se prita
  Ti kom jep krejt ti e din sa t'mira
  Tash ki baker ke pas lira
  Mos thirr kur t'nxen rakia

  S'du me ni une ma prej teje
  S'kom ma as urrejtje
  M'ke thon qe gjen ma mire
  Dikon ma t'mire shko ti gjeje !

  Shume keq shume keq
  Ke dasht me kon e lire
  E ke met vet
  Ty t'kom bo mire vetit keq
  E tash rri ku je qatje

  Jena nal si qiri qiri qiri
  Mos prit qe t'thirri thirri thirri
  E tash ti i ke ra pishmon
  Ama un sta qeli qeli telin

  Edhe cdo vere ki me m'lyp ti cdo vere
  Nuk ki me m'gjet ski me m'gjet ski me m'gjet
  Edhe cdo vere ki me m'lyp ti cdo vere
  Nuk ki me m'gjet ski me m'gjet ski me m'gjet.

 • desc

  Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke e cifteli

  4:01

 • x
 • desc

  Blerina Braka - Kuq e Zi kendoj

  4:28

  Facebook:

 • desc

  GHETTO GEASY feat. SKIVI - Bisha me 2 koka

  3:01

  Get the song here
  Lyrics by: Getoar Selimi & Visar Shala
  Music by: Diez Production
  Video: XL Films
  Executive Producer: Getoar Selimi

 • desc

  Miriam Cani - Meteor

  3:08

  Get the song here
  Music: Julian Feifel & Elyssa James
  Lyrics: Alban Skenderaj
  Audio Production: Julian Feifel
  Vocal Recording: Muza Academy

  Directed by Erenik Beqiri & Ajola Xoxa
  Video Concept by Ajola Xoxa
  DOP Alexandar Krstevski
  Costumes by Enada At'Nikolla
  Make up Miriam Cani: Lili Ismaili
  Make up Dacers: Linda Guri
  Video production by Anima Pictures


  METEOR

  Ma rrembeve zemren vetem me nje fjale
  Me nje fjale e theve ritmin ia ke ndalë

  Ti je si dielli, te jep jete pastaj te djeg ngadale
  Ti je si deti, te freskon por etjen nuk ta ndal

  Sa embel ti me hidheron me buzet e tua
  Ti shkon dhe vjen, sa te urrej dhe sa te dua
  Si meteor, meteor, meteor bie
  Si meteor, meteor, meteor fikem

  E bardhe apo e zeze ti, engjell apo djall
  Mendja te largon por zemra ka shume mall

  Ti je si dielli, te jep jete pastaj te djeg ngadal
  Ti je si deti, te freskon por etjen nuk ta ndal

  Sa embel ti me hidheron me buzet e tua
  Ti shkon dhe vjen, sa te urrej dhe sa te dua
  Si meteor, meteor, meteor bie
  Si meteor, meteor, meteor fikem

  Me heshtje me denon
  Dhe ditet duken nete kur si nje lamtumire me perqafon

  Sa embel ti me hidheron me buzet e tua
  Ti shkon dhe vjen, sa te urrej dhe sa te dua
  Si meteor, meteor, meteor bie
  Si meteor, meteor, meteor fikem

 • desc

  Varrosi ft. Noizy - Big Daddy

  3:54

  Get the song here
  Produced by Dj Franklin
  Lyrics: Varrosi & Noizy
  Video: Elmino Films
  Mix & Master: Alizie

 • desc

  Agon Amiga & Cozman - Shih ti kishe

  3:37

  Get the song here
  Music & Produced: TorchMusic
  Lyrics: Agon Amiga & Marshall Jungle

  Kurr un nuk kesh broke kqyrem tash ku mrriva
  Krejt i bona vet kqyrem tash ku mrriva
  Une nuk shita drog kqyrem tash ku mrriva
  Tash ku mrriva tash ku mrriva
  Shih ti kishe na po pijna kokaina
  Shih ti kishe na po pijna vija vija
  Shih ti kishe na po dalim kah prishtina
  Shih ti kishe shih ti kishe

  Rap:1
  Shih ti kishe na tvesht krejt me gucci
  Jeni krejt fallc pej kamve te kapuqiiii
  Shih ti kishe na po kena kerre tmira
  Xhepat krejt shprazt po jau merr kredia
  Shih ti kishe na po iqum dhipa tmira
  Ju iqni me lek une as me pare tima
  Shih ti kishe na pi qelum 100 shishe
  Une nuk paguj edhe mar 500 she
  Shih ti shih ti na krejt vip ja
  Hala flen me mamin kur t shkon te shpija
  Shih ti kishe na jena shume mangupa
  Nxerret hekri jashte krejt kthehni en pussa

  Refreni:
  Kurr un nuk kesh broke kqyrem tash ku mrriva
  Krejt i bona vet kqyrem tash ku mrriva
  Une nuk shita drog kqyrem tash ku mrriva
  Tash ku mrriva tash ku mrriva
  Shih ti kishe na po pijna kokaina
  Shih ti kishe na po pijna vija vija
  Shih ti kishe na po dalim kah prishtina
  Shih ti kishe shih ti kishe

  Cozman:
  Shife kinse ne po ikim ne Dubai
  Na pe dina krejt pse po ik vallai
  Shih ti kishe na po kena ndore rolexa
  Qaq lek i kom hargju ndurexa
  Shih ti kisha na po shtyhem ktu me kllika
  Une smerrna me kllika une merrna me llika
  Trust me i been broke qyre tash ku mrriva
  Tu shit une Dope qyre tash ku mrriva
  Shih ti kishe na e mytem edhe densin
  Twerki shumm i lodht po ma ul orexin
  Shih ti kishe na po shesim mariwana
  Per at pune une ju jep autograma

  Agon Amiga:
  I vesht krejt Versace deri ne pizhama
  Krejt I bleva vet nuk mi blejti mama
  Mama mama I love you
  Krejt i bona vet krejt i bona vet
  Krejt i bonA vet krejt i bona vet
  Kqyrem tash ku mriva

 • desc

  Noizy ft Ledri - Dje & Sot

  3:08

  Available on:
  Produced by BledBeats & Johan Bejerholm
  Beat by Butrint Bucinca & Duja
  Video produced by

  Noizy on Instagram:
  Noizy on Twitter:
  Noizy on Spotify: spotify:artist:2SabhGDiBSyaM6QSuBUVqB

  Lyrics:
  Kom pas onderr me pas rrolex,
  Erdhi koha - bleva rrolex,
  Biles do mkan mbet nsyrtar ,
  qe se di se kur do i vesh,
  Femnen se coj n’dhom pa durex,
  E xhveshi Por nuk e vesh,
  Nese ja nis me fol some fucked up shit,
  Telfonin see who next,

  Pare? Po boj me tekst,
  Shqipen e foli me theks,
  M'njofin sikur the best!
  Me t'thon drejten I am the best,

  Yes - I got the best connect,
  Fam - I am the best connect,
  Damn mshofin mu kta dun me dek,
  Yam- Dun byrek?! ska byrek, Hamm.

  Jap doren por nuk prezantohem,
  Jap men Por nuk jap kuroren,
  Buzqesh kur ata levdohen,
  Mqesh buza lekt kur numrohen,

  Kom tekst per ton diten flow per tan naten,
  Acentin fucked up se jetoj Krejt boten
  Kom pamjen e qart se Jom hyp maj t’kodres,
  Na na na na Kom pamjen e qart se im fucking loaded

  Chorus:
  Ledri - Deri dje deri dje,
  Deri dje deri dje,
  spate besim on mee - deri dje,
  Noizy - Deri sot deri sot,
  Deri sot deri sot,
  Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot,

  Ledri Rap:
  Jeta serioze e neser osht joke
  Sot je i pasun e neser je broke
  Fuckit, kurr ma t'ri skena mu bo
  Kesh en pushim i lash 2 ari tok

  32 feeling like 23
  Kurr skom lshu mjeker hala djal i ri
  Kerrin mu kual fuqi
  Ma shum se Skenderbeu me krejt ushtri

  Ushtojm si alarma
  Splifat rolliten si sarma
  Arma ma e fort , nuk o arma po karma

  Si me pas gripin e boj ket shit smut
  Dimni i ftoft ju i keni shit drut
  Sa lyp beef ma mire pi supe
  Me ca don me tut ti me ttut
  Jom me grup un rruge

  Txt per ton diten flow per ton naten
  Aksentin faktap se jetoj nkrejt boten
  Kom pamjen e cart se kom hyp maje kodre.

  Chorus:
  Ledri - Deri dje deri dje,
  Deri dje deri dje,
  spate besim on mee - deri dje,
  Noizy - Deri sot deri sot,
  Deri sot deri sot,
  Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot,

  Noizy:
  Sille sille god damn it vec sille,
  Cantat me lek e me Pare me Dollars god damn it vec sille,
  Ledri:
  Canten me lek e sukses e medale just god damit vec sille.

  Chorus:
  Ledri - Deri dje deri dje,
  Deri dje deri dje,
  spate besim on mee - deri dje,
  Noizy - Deri sot deri sot,
  Deri sot deri sot,
  Se din ca Kom bo per me mrri - Deri sot

 • x
 • desc

  Kastro Zizo & Rea Nuhu - Pa faj

  3:18

  Facebook:
  Muzika: Gramoz Kozeli & Kastro Zizo
  Teksti: Gramoz Kozeli & Kastro Zizo
  Orkestroi: De Vox
  Kenga Magjike 2017

  Strofa I

  Kastro:Largesën tënde e ndjej përtej,e di se beson ti...
  Do doja kohën ta kthej,ta kthej
  jo jo se beson ti.
  Jo jo se beson ti,për ne nuk mendon ti...

  Rea:U bënë vite ti vendose të kesh një jetë,se,veten ke dash gjithmonë.
  S’kam faj,jeta keshtu e ka,
  Është veshtirë ti të jesh baba,
  Goja ime këtë fjalë se tha,
  se tha,se tha,jo kurrë se tha...

  Brixhi

  A aa aa jo jo se beson ti
  Për ne nuk mendon ti

  Refren (Rea&Kastro)

  I need a name(name)me lotët e mia dija dija(të vërteten kërkova nga ty)
  need a name(name)me lotët e mia dija dija(më gënjen më gënjen ti) x2

  Strofa II

  Kastro:E vogla ime dy fjalë do t’i them,të lutem degjom ti...
  Ta dish që zemra cdo ditë më dhemb,të lutem besom ti...

  Rea:S’e di ndoshta do ta pranoj,realitetin dot jo se ndryshoj.
  S’kam faj jeta kështu e ka,është veshtirë ti të jesh baba,goja ime këtë fjalë se tha,
  se tha,jo kurrë se tha...

  SOLO Kitare

  Refren (Rea&Kastro)

  I need a name(name)me lotët e mia dija dija(të vërteten kërkova nga ty)
  need a name(name)me lotët e mia dija dija(më gënjen më gënjen ti) x2

 • desc

  Redon Makashi ft. Vullnet Ibraimi - Ditari

  5:07

  Facebook:
  Directed, filmed, edit by Daniel Joveski
  Sustain Entertainment

 • desc

  Soni Malaj - Loca

  3:32

  Facebook:
  Artist booking: sonimalaj.booking@gmail.com
  Music: Dj Aldo, Ronela Hajati
  Lyrics: Ronela Hajati
  Image Director: Joni Peci
  M.U.A Elona Balaj

  Song available on:
  iTunes:
  Deezer:
  Spotify:

  Tekst:

  Ne diten e 3 ooo
  Me llastoi pa bere dy hapa
  Si veren e nxehte ooo
  Do ta pij dhe kur te jete vapa

  Sa pak i ngjasoja asoja atij
  S'e mendonte
  Se loja, loja pa mu jo s'shkonte

  Jam si do ti
  Sa loca Loca por ti
  Ne e bejme drite
  Sa loco loco por mi
  Jemi si hit hej
  Sa loca loca por ti
  Jam si do ti, si do ti, asi asi

  Ne dukem e lehte ooo
  Neser ktheje pak kohen mbrapa
  Kutohu se dje ooo
  Uroje titet te jene si darka
  Sa pak i ngjasoja asoja

  Sa loca Loca por ti
  Ne e bejme drite
  Sa loco loco por mi
  Jemi si hit hej
  Sa loca loca por ti
  Jam si do ti, si do ti, asi asi

  Ne dukem e lehte ooo
  Neser ktheje pak kohen mbrapa
  Kojtohu se dje ooo
  Uroje ditet te jene si darka
  Sa pa i ngjasoja asoja
  Atij s'e mendonte
  Se loja loja, pa mu jo s'shkonte

  Sa pak i ngjasoja asoja asoja atij
  Jo jo s'e mendoja s'e mendoja Papi
  Uuuuuuu ooooo soy loca por ti
  Uuuuu ooo

 • desc

  Diinora - Himalaje

  3:43

  Facebook:

 • desc

  NRG Band - Gocat me martini

  3:00

  NRG Band - Gocat me martini
  Download Link//


  ***
  Follow NRG Band at:
  Website:
  Facebook:
  Facebook:
  Instagram:
  Instagram:
  Twitter:

 • x
 • desc

  SKIVI FT. COZMAN - SHOQNIA

  3:17

  AVD Digital -

  Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
  Video: EPICProduction

  AUDIO High quality Download link (master)
  ℗ & © AVD Digital & BIGDEAL RECORDS. All Rights Reserved.

 • desc

  Majk - Katile

  3:10

  Music & Lyrics by: Majk
  Beat by: Butrint Buçinca & Duja
  Mix & Master by: SounDeluxe Studio
  Executive producer: Getoar Selimi
  Video by: Entermedia

  BABASTARS

  Song available on:
  Deezer:
  Spotify:
  iTunes:


  Lyrics:

  [Verse 1]
  Qa i ke bo kti djali,
  Ti ma ke dhan mu malin
  Diqka ma nxet se zjarri
  Engjull me shikim djalli
  Ti m'terheke mu si magnet
  Kur tu afrova ike m'le veq vet
  aaaaa Bukuri qe vret
  Sa here ti gjun mu m'godet
  Une nuk e di qysh munesh me kon
  Kaq e pa shpirt qam ke bo
  Nuk o fer, nuk o fer, nuk o fer
  E nese edhe kit her ti ik
  Te lutna shko e mos u kthe
  Mos u kthe mos u kthe
  Kati kati Katile, kati kati Katile
  Kati kati Katile ti jeeee...
  Kati kati Kati katile ti jeeee.....

  [Chorus]
  O si pi qiellit ti mu me pike
  Qashtu qysh erdhe edhe ike
  Ta fala zemren ti ma ktheve
  Veq para se mema kthy ma theve
  My Baby My Baby My Baby My my my Baby
  My Baby My Baby My Baby My my my Baby

  [Verse 2]
  Ti nalu pak, nalu pak, nalu pak
  Qam ki bo spot vjen gjyna
  Prej si ti ke ik m ke lon me hijen tem
  Ma prej dores une sun pe heki pijen tem
  Tu menu per ty tu bo hapa mu shiju m'nxen
  Kur e menoj besom qe shum um dhem
  Sa du met ik ti shfaqesh prap
  E sa here afrona ti ik me vrap
  Kati kati Katile, kati kati Katile
  Kati kati Katile ti jeeee...
  Kati kati Kati katile ti jeeee.....

  [Chorus]x2
  O si pi qiellit ti mu me pike
  Qashtu qysh erdhe edhe ike
  Ta fala zemren ti ma ktheve
  Veq para se mema kthy ma theve
  My Baby My Baby My Baby My my my Baby
  My Baby My Baby My Baby My my my Baby

 • desc

  Lori - Bjondina

  3:00

  Facebook:
  Get the song here

  Music & Arrangement: Irkenc Hyka
  Lyrics: Petro Xhori
  Mix & Master: JOJO
  Video: Max Production

 • desc

  Petrit Vullkani - Po Po Vipa Jena

  3:16

  Facebook:
  Video: Chill Pro
  Music: Samuel Kodra
  Teksti: Dritan Shtylla
  Klarinet: Mikel Osmani
  Styling: King Casanova Style
  Sallon For Men: Erald Turtulli
  Hotel Imperial
  Producion: ES Recording

 • desc

  Fatlume Popovci - Si ndjehesh pa mu

  4:03

  Facebook:
  Teksti & Muzika: Besim Buzuku - CHIPSI
  Keyboard: Endrit Rexhepi
  Violine: Mentor Sylejmani
  Orkestrimi: Urban Entertainment
  Hair & Make up - Albin Shkodra

 • desc

  Muharrem Ahmeti & Amza Tairov - italia live

  7:01

  TOP SHOW STUDIO LIVE
  Publisher : Tinis Produksion
  Artist: Muharrem Ahmeti
  Connect with ( TINIS ) FB
  ____________________________
  Albania
  Bulgaria
  Bosnia
  Kosovo[a]
  Macedonia
  Montenegro
  Croatia
  Greece
  Italy
  Romania
  Serbia
  Slovenia
  Turkey
  Balkans Culture

 • desc

  Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane | Gmusic

  3:48

  Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane | Gmusic
  Abonohu ne kanal:

  Teksti: MC Qopaa & Popullore
  Orkestrimi: Arben Bytyqi
  Video: XL Films

  Te gjitha te drejtat e rezervuara

  Pjese rrjetit G-Music jane artistet:
  Shkurte Gashi
  Flora Gashi
  Lule Mustafa
  Kumrije Mustafa
  Besim Krasniqi
  Fidan Gashi
  Mergim Mjeku
  dhe shume te tjere.

 • desc

  Shyhrete Behluli & Gold AG - Vella e Moter

  4:18

  Prodhim origjinal i Vizioni & Libonia.

  Buy now:
  iTunes -

  Listen on:
  DEEZER -
  Spotify -

  Facebook:
  Youtube:

 • desc

  Flora Gashi - Shoke e shoqe | Gmusic

  3:50

  Flora Gashi - Shoke e shoqe | Gmusic
  Abonohu ne kanal:

  Produced by: GMG Records
  Music & Composition: Vaggelis Tountas
  Lyrics & Arrangement: DualVox

  Facebook:

  All Rights Reserved GMG Records

  Pjese rrjetit Gmusic jane artistet:
  Shkurte Gashi
  Flora Gashi
  Diamond
  Lule Mustafa
  Kumrije Mustafa
  Besim Krasniqi
  Fidan Gashi
  Mergim Mjeku
  dhe shume te tjere.

  Lyrics:
  Nuk ka mbet arsye pse me fol na
  nuk po du me u pa me ty
  S'je me mua s'jam me ty tash
  U ba kohe, po ani ndasht

  Ti fajtor i papergjegjshem
  Kerkon falje sa here kthehesh
  Te kam thene ne jete time
  Nuk la vend une per mashtrime

  Shoke e shoqe po te pyesin
  Qka ka ndodh prap Cka cka cka
  Ti s'ju flet se vet ket faj o
  Mos mendo, mua prap m'em pa
  Msoje veten, msoje veten,
  Qysh me dasht dikan ma fort
  Ti fajtor, se vetem heshtje,
  Veq me heshtje, veten mbron

  Rep 2x

 • desc

  Muharrem Ahmeti & Sali Okka ft. 2 Step - Princess Palace

  3:07

  Facebook:
  Music: Edi Balili & Marsel Gunga
  Lyric: 2 Step
  Orchestration: Edi Balili & Marsel Gunga
  Audio Production: MUZA Music Academy
  Mixed and Mastered by Edi Balili at MUZA
  Special Guest: Sali Okka
  Videography Alban Sipri Studio Sipri
  Dron Studio Eno

 • desc

  Sabiani ft. Marseli - Ta ceki buzen

  3:07

  Facebook:

  Get the song here

  Executive Producer: SABIAN

  Sabian Medini on Instagram: @sabiani_original

 • desc

  Fjolla Morina ft. Blasta - Shake

  2:57

  Facebook:

  Available on
  Deezer:
  iTunes:

  Muzika: Fifi
  Texti: Fifi, Blasta
  Ork: Jurgen Tufa
  Produced by: MaxAudio
  Image director: Joni Peci
  Costumes: Joni Peci & Mr.Rex
  Koreografia: Kozeta Bakiu

 • desc

  Lumi B ft. Dhurata Dora - Simpatia

  3:43

  AVD Digital -

  Download / Stream Simpatia:

  Remake: Edona Llalloshi ft. Memli - Simpatia
  Produced by: Big Bang (REDBOX Entertainment)
  Lyrics: Lumi B
  Video: MAX Production
  Styling by: Look at me - Lena Hoxha

  Lumi B on Instagram:
  Dhurata Dora on Instagram:

  ***

  Lumi B ft. Dhurata Dora - Simpatia, Lumi B, Dhurata Dora, MaxProduction, REDBOX Ent, Simpatia

 • desc

  Adrian Gaxha ft Ronela Hajati - Ka je 2x

  3:18

  Adrian Gaxha ft Ronela Hajati - Ka je 2x

  #AdrianGaxha #RonelaHajati #KaJex2 #Entermedia #Bzzz

  Produced by : BrickRecords (Iwayo, Adrian Gaxha, Benny)
  Text by: ImperiAlb & Ronela Hajtai
  Video by: Entermedia
  Published by: Bzzz

  iTunes:
  Amazon:
  Spotify:
  Deezer:
  **********

  (C) Bzzz Entertainment 2017

  YouTube:
  Website:
  Facebook:
  Instagram:
  Twitter:

 • desc

  Fjolla Morina & MUMA - CULO

  3:26

  Facebook:
  Get the song here
  Music & Arrangement: Alfred Sula
  Lyrics: MUMA
  Production by: AS Recording Studio
  Styling: Joni Peci
  Video: Max Production

 • desc

  Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Fustani Pika Pika

  4:32

  Facebook:
  Music: Gramoz Kozeli
  Arrangement: De Vox
  Lyrics: Gjeto Luca & Fifi
  Video by: Max Production

  Song available on:
  iTunes:
  Deezer:
  Spotify:

 • desc

  Sabiani ft. Marseli, Petro & Kallashi - HIT HIT

  3:23

  Facebook:
  Artist booking? booking@acromax.de
  Excutive Producer: Sabiani

 • desc

  Mixey ft. Capital T - Hatixhe

  3:17

  Listen to our new song:

  Music & Produced: Mixey
  Lyrics: Capital T
  Video: MaxProduction
  Styling: Look at me - Lena Hoxha

  Buy it on iTunes:


  Buy it on Apple Music:


  MIXEY - mixeyofficial@gmail.com

  Follow us:
  MIXEY:  CAPITAL T :  ONIMA -

 • desc

  Butrint Imeri - Bella

  3:11

  AVD Digital -

  Download / Stream Bella:

  Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
  Melody & Lyrics: Butrint Imeri & Nurteel
  Video: ENTERMEDIA

  Butrint on Instagram:
  Butrint on Facebook:

  ℗ & © AVD Digital. All Rights Reserved.

 • desc

  Gent Fatali - Rakia

  2:53

  Video by MAX Production:
  Booking email: booking@maxproduction.net
  Music: Alandy
  Lyrics: Gent Fatali

  Available on
  Deezer:
  Spotify:
  iTunes:

  Follow:
  Instagram:
  Facebook:

 • desc

  Etnon feat Genta Ismajli - Shake it

  3:10

  Download song:

  Stream/Share on Spotify:

  Produced by : Genc Prelvukaj
  Year : 2016
  Country : Republic of Kosovo
  Language : Albanian
  Video : Max Production

  Asistente ne audio prodhim : Milot Hasangjekaj, Ardian Rexhepi, Ardit Kantarxhiu dhe Filloreta Raci.  www,facebook.com/blackfishkosovo

  MUA : Selma
  HAIR : Kaci
  STYLING : Dona Matoshi

 • desc

  Alma Abdiu & Baba Li - Me fal

  4:15

  Facebook:
  Artist booking? booking@acromax.de
  Video by MAX Production
  Music & Arrangement: Alfred Sula (AS Records)

 • desc

  Gjiko ft. Nora Istrefi - Gabime

  3:17

  AVD Digital -

  REDBOX Entertainment (
  Produced by: Big Bang
  Directed by: Valon Aziri

  BIGBANG on Instagram:
  GJIKO on Instagram:
  NORA ISTREFI on Instagram:

  © & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

 • desc

  Adrian Gaxha ft Lindon - Asnihere

  2:50

  Adrian Gaxha releases his new hit song featuring Lindon. Asnihere has some great vibes so make sure to check it out.

  #AdrianGaxha #Lindon #newhit #Asnihere #Entermedia #Bzzz

  Producer: BrickRecords
  Lyrics : Lyrical Son
  Make Up: Art Fashion
  Video: Entermedia
  Publisher: Bzzz

  iTunes:
  Amazon:
  Google Play:
  Spotify:
  Deezer:

  Facebook:
  Instagram:
  Twitter:

  **********

  [LYRICS]

  O Naaaa radaadaam

  Po du me te pas afer sonte
  Come on come on noow
  Edhe mu zgju me ty ne mengjes
  Babeee come on noow
  Me zemer jom tu ta thon heeej
  Asnihere skom me te lon
  Se syte e tu ma morren mendjeen
  You gotta be my babeeee
  2x Room pom pom pom pooom
  Youu my one and onlyyyy

  Ref.
  4x
  Oooo ooo Asnihere skom te lon
  Jo nuk kom me te, jo nuk kom me te lon

  Jom tuu e pa si humbjee
  Kohen qe po na shkon
  Se sa po te duu ti pe din babee
  Mos u muno me kon e roon
  E di se ki dyshimeee
  Se krejt na bojm gabimeee
  Pop dije veq 1 sen se ti ma then
  si asnjoo tjeter

  Ref.
  4x
  Oooo ooo Asnihere skom te lon
  Jo nuk kom me te, jo nuk kom me te lon

  (C) Bzzz Entertainment 2017

  YouTube:
  Website:
  Facebook:
  Instagram:
  Twitter:

 • desc

  Era Istrefi - Bonbon

  2:59

  Era Istrefi - BonBon Available Now!

  Check Out the English Version:
  Listen to more songs like this with our Dance All Day Playlist playlist!
  Spotify
  Apple Music

  German Fans you are not forgotten!


  (P) & (C) Ultra Records, LLC / B1 Recordings GmbH

  Subscribe to Ultra Music -

  Follow Us:

  Ultra Music is an American independent electronic music record label based in New York City. Ultra's current roster includes Benny Benassi, Steve Aoki, Kygo, OMI, Deorro, The Bloody Beetroots, Lil Jon, Above & Beyond, Hot Since 82, Paul van Dyk, Faul, Chris Lake, Klingande, Bakermat, Carnage, Mr Probz, Flosstradamus, Hardwell, Henry Krinkle, Chris Malinchak, Storm Queen, Congorock, Adrian Lux, Axwell, and others. Ultra has featured releases from the aforementioned artists and many others including Tiësto, Avicii, Paul Oakenfold, The Crystal Method, Sasha & John Digweed, and others.

 • desc

  Silva Gunbardhi ft. Mandi ft. Dafi - Te ka lali shpirt

  3:05

  Facebook: //
  Realizuar nga Max Production
  Music & Arrangement by : Alfred Sula
  Production by: AS Recording Studio

 • desc

  Martin Garrix & Dua Lipa - Scared To Be Lonely

  3:51

  Ocean with Khalid is out now:

  Martin Garrix & Dua Lipa - Scared To Be Lonely (Official Video)
  Listen / Download:

  My collaboration Scared To Be Lonely with Dua Lipa is out now!

  Follow Martin Garrix:
  Facebook:
  Twitter:
  Instagram:
  YouTube:

  Follow Dua Lipa:
  Facebook:
  Twitter:
  Instagram:
  YouTube:

  Scared To Be Lonely - Martin Garrix and Dua Lipa
  Directed & Written by Blake Claridge
  Produced by Craft London & Lois Newcombe
  Edited by Phil Conway
  Additional Editing by Damian Karsznia
  Executive Producer: Sergio Lopez
  Special Thanks: McCann London & Jaclyn Kaminski

  #Garrix #DuaLipa #ScaredToBeLonely

 • desc

  Sabina Dana ft. Dafi Derti - E kam pas

  3:56

  Facebook:
  Realizuar nga Max Production
  Music & Arrangement: Alfred Sula

 • desc

  Sabiani ft. Marseli & Shkendije Mujaj - Show Biz

  3:11

  Facebook:
  Executive Producer: Sabiani

Shares

x

Check Also

Menu